Новини Ethereum

Експерт перерахував фактори росту Ethereum до рівня $ 10 000

Перекалібрування інвестиційних портфелів в бік альткоінів і позитивний новинний фон стали основними причинами для зростання Ethereum до нового історичного максимуму $ 3500. Про це заявив керівник відділу аналізу даних CEX.IO Broker Юрій Мазур.

«У середньостроковій перспективі потенціал зростання Ethereum з поточних $ 3500 до $ 10 000 виглядає більш імовірним сценарієм в порівнянні з біткоіном, якому пропорційно потрібно дістатися до $ 160.000 на такому ж відрізку часу. Та й ціна входу в позицію по Ethereum виглядає набагато комфортніше », – вважає аналітик.

Бичачим настроям сприяє і велика кількість новин про мережі Ethereum, включаючи майбутній запуск Uniswap, хардфорк Berlin, що відбувся і заплановане на липень оновлення London.

«Минулого року ціна Ethereum зіткнулася з сильним опором продавців через високі транзакційні комісії. Поточний новинний фон свідчить про технічну адаптацію мережі у зв’язку з підвищеним навантаженням, зокрема через DeFi, і схильності до зниження комісій », – зазначив Мазур.

Він також нагадав, що Ethereum став другою криптовалютою, що торгується на Чиказькій товарній біржі. Цей статус дає можливість великим інституційним інвесторам розглядати монету в якості повноцінного аналога біткоіна.

Ціна першої криптовалюти знайшла рівновагу в широкому діапазоні $ 50 000- $ 60 000 і поки інвестори не готові платити більше за цифрове золото через наявність дешевших і не менш перспективних аналогів, вважає Юрій Мазур. Також, за його словами, на ціну монети вплинула заява Tesla про скорочення 10% інвестиційної позиції в біткоінах для перевірки його ліквідності:

«Учасники ринку отримали від Ілона Маска сигнал про те, що зростання біткоіна, можливо, має тимчасовий характер, і в довгостроковій перспективі очікувати такі ж темпи руху не варто».

Поточний корекційний рух першої криптовалюта Мазур вважає «дрейфом в рамках усталеного діапазону».

«Зростання альткоінів цілком може позитивно позначитися і на біткоіні, з тією лише різницею, що висхідна тенденція для нього матиме більш згладжений і скромний характер», – резюмував експерт.

Раніше аналітики Arcane Research висловили впевненість, що сезон альткоінів вже в самому розпалі та назвали ймовірні причини зростання Ethereum.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.