5 Квітня 2023 в 07:03
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Експерт очікує зростання біткоїна до $47 тис.

Новини Bitcoin
Share this page to Telegram

Криптовалютний аналітик, відомий під ніком Stockmoney Lizards, проаналізував динаміку флагманського криптоактиву. На його думку, місячний графік активу виглядає перспективним і вказує на потенціал подальшого зростання. Припущення експерта підкріплюють показання RSI, сигнальна лінія якого закріпилася вище рівня 50.

Фахівець вважає, що поточна ситуація на ринку сильно нагадує період з 2017 по 2020 роки, коли почала формуватися стійка висхідна тенденція. Stockmoney Lizards вважає, що найближчим часом біткоїна під силу дістатись до ключової позначки $47 тис.

Інший відомий аналітик Мікаель ван де Поппе поділяє подібну позицію. На думку експерти, покупці все ще контролюють ситуацію. Якщо котирування біткоїна ще деякий час утримаються вище за $25 тис., то можна розраховувати на потенційне зростання аж до рівня $40 тис.

На момент 4 квітня о 21:00 за Bitcoin утримується вище області $28,1 тис. 3 млрд. Індекс домінування біткоїну зараз становить 47,25%.

Своєю чергою представники майданчика Derebit проінформували, що відкритий інтерес щодо біткоїн-деривативів продовжує стабільно зростати. До 23 березня цей показник досяг рівня 433 тис. контрактів. Експерти наголосили, що більша частина позицій відкрита на покупки, оскільки інвестори продовжують вірити у потенціал флагмана крипторинка.

І підстави до цього справді є з огляду на той факт, що з початку поточного року біткоїн додав у вартості близько 69%. Котирування стабільно розташовуються вище за $28 тис. Це говорить про те, що бики все ще домінують в умовах ринку.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар