The Open Network

Ексглава «ВКонтакте» приєднався до проєкту The Open Network

Віцепрезидент холдингу VK та ексглава соцмережі «ВКонтакте» Андрій Рогозов приєднався до команди розробників блокчейну The Open Network (TON). Цю інформацію підтвердили у пресслужбі проєкту.

Рогозов займатиметься створенням сервісів, у тому числі на базі нативного токена мережі Toncoin. Разом з ним до проєкту приєднаються ще кілька людей, імена яких поки що не називаються.

За словами Андрія Рогозова, проєкт TON знаходиться на шляху до повної інтеграції з месенджером Telegram:

“Зараз ми ведемо переговори з командою Telegram, а також з командами розробників, які працюють над різними проєктами”.

Пресслужба TON у коментарі підтвердила плани щодо впровадження своїх сервісів у Telegram, оскільки він є “відмінним майданчиком для взаємодії розробників та користувачів”.

“Вже відбулася інтеграція з сервісом @donаte, яка дозволяє отримувати доступ до приватних Telegram-каналів за Toncoin“, – додали представники проєкту.

До кінця 2022 року розробники планують запустити платіжну систему TON Payments, сервіс для присвоєння доменних імен TON DNS, анонімайзер TON Proxy, хмарне сховище даних TON Storage та низку інших рішень.

Нагадаємо, минулого тижня розробників TON підтримав репер Моргенштерн, який повідомив, що вклав у Toncoin 10 млн. рублів.

До цього подяку за розвиток проєкту висловив засновник Telegram Павло Дуров, додавши, що Open Network не залежить від команди месенджера.

У травні 2020 року Дуров повідомив про закриття проєкту Telegram Open Network через судовий конфлікт із Комісією з цінних паперів та бірж США.

Згодом кілька незалежних команд розробників продовжили працювати над блокчейном на основі відкритого коду. Однією з них була NewTON, яка пізніше змінила назву The Open Network.

У серпні 2021 року команда Telegram передала проєкту домен ton.org та GitHub-репозиторій.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.