13 Травня 2023 в 07:50
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ефіріум перестав завершувати транзакції – вдруге за добу

ethereum обновлення
Share this page to Telegram

У п’ятницю, 12 травня, у блокчейні Ефіріуму стався серйозний збій – мережа перестала завершувати роботу над блоками. Збій тривав понад годину, і причина досі незрозуміла, кажуть розробники.

Збій підтвердження транзакцій було зафіксовано близько 21.00. Блоки пропонувалися, але завершити їх не можна було. Розробники Ethereum Foundation підтвердили наявність технічних проблем, але що до них спричинило, досі не повідомили. Мережа знову запрацювала у нормальному режимі близько 22.30.

Це другий подібний збій у головній мережі Ethereum за добу. У четвер, 11 травня, транзакції не підтверджували близько 25 хвилин. Розробники обіцяли випустити патч, проте до нового збою не встигли.

Ethereum

Досі Ефіріум вважається однією з найстабільніших мереж на ринку.

«Я б не сказав, що стурбований, але це безумовно не ідеальний варіант роботи, — зізнався розробник Ефіріуму стартапу, що користується інфраструктурою, Scroll Тогрул Магеррамов. — Щоб сказати, чи є виною дизайн протоколу або результатом помилки, нам потрібно спочатку зрозуміти, що насправді сталося».

Як і у випадку зі збоєм 11 травня, розробники з Ethereum Foundation поки що просять усіх зацікавлених стежити за офіційними повідомленнями.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар