Ефір

Ефір вперше з кінця березня завершує тиждень в мінусі

Найбільший альткоін ефір (ETH) в кінці тижня відступає на тлі фіксації прибутку з боку великих трейдерів.

Курс ETH в неділю, 16 травня, впав до $ 3800, капіталізація криптовалюти скоротилася до $ 439,933 млрд. Вперше з кінця березня ефір завершує тиждень відкотом, відзначають спостерігачі.

У мінусі сьогодні торгується і біткоін (BTC). Найбільша цифрова валюта знову відкотилася до $: 49 000, хоча аналітики все ще вважають, що ми намацали дно, і більш значне падіння малоймовірно.

Ослаблення курсу біткоіна сталося після того, оскільки збільшився приплив монет на біржі. Зазвичай така тенденція сигналізує про підготовку інвесторів до масованого розпродажу.

За даними Santiment, за останні п’ять тижнів “кити”, які контролюють від 10 до 10 000 біткоінів, продали приблизно 120 000 монет на загальну суму до $ 5,74 млрд. Аналогічна ситуація спостерігалася на початку лютого поточного року, йдеться в огляді аналітиків.

Великі власники ефіру також скинули частину своїх резервів в криптовалюті, що і призвело до істотної корекції альткоіна.

Команда Glassnode з’ясувала, що число ефіріум-адрес, що містять не менше 32 ETH, зараз знаходиться на самому низькому рівні за останні 17 місяців (108 371).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.