Новини Bitcoin

Ефір обійшов біткоін за обсягом торгів опціонами на біржі Deribit

У минулий понеділок, 3 травня, адміністрація криптовалютної біржі Deribit звернула увагу на дуже високий обсяг торгів ефіріум-опціонами.

Причому ETH навіть обійшов біткоін по активності трейдерів на даному ринку, повідомляє The Block. Така тенденція стала прямим результатом зростання вартості ефіру.

Нагадаємо, найбільший альткоін зустрів новий тиждень на значеннях вище $ 3000. Зміцнення курсу ETH триває протягом останніх двох діб. У вівторок, 4 травня, ефір подорожчав до $ 3440. За 24 години його капіталізація збільшилася до $ 398,123 млрд.

Новини Bitcoin

У минулий понеділок на платформі Deribit обсяг торгів біткоін-опціонами склав $ 879,5 млн. Сума угод з ефіріум-опціонами перевищила $ 1,32 млрд.

Відзначимо, що опціони – це деривативні контракти, які дають право купувати або продавати базовий актив за заздалегідь заявленою ціною в певний момент часу.

Ефір на біржі Deribit обійшов біткоін за обсягами торгів опціонами приблизно на 50%. Однак в місячному вираженні найбільша цифрова валюта все одно впевнено лідирує на деривативних ринку.

Обсяг торгів опціонами BTC на цій платформі в чотири рази вище, ніж на ETH. Наприклад, у квітні даний показник по біткоіну склав $ 33 млрд, тоді як сума угод з опціонами на ефір не перевищила $ 8 млрд.

На цю мить біржа Deribit займає передові позиції на ринку біткоін-опціонів. Вона обробляє до 85% угод з цим продуктом.

Новини Bitcoin
Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *