22 Липня 2021 в 20:45
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

«Ефект Ілона Маска»: Трейдери виходять на старт?

Біткоін
Share this page to Telegram

Крипторинок зростає другий день поспіль, однак біткоін (BTC) та інші монети дорожчають вкрай повільними темпами.

У другій половині дня 22 липня курс BTC тримається в районі $ 32 100, а ефіру (ETH) досі не вистачає підтримки для прориву вище $ 2000..

Вартість всіх криптовалют в четвер досягла $ 1,308 трлн, індекс домінування біткоіна знизився до 46%. У зеленій зоні торгуються практично всі альткоіни з першої десятки CoinMarketCap.

Багато спостерігачів напередодні чекали, що виступ гендиректора Tesla на конференції The B Word стане драйвером для ринку і підштовхне його догори. Однак в повну силу «ефект Маска» досі себе не показав. Хоча технічні індикатори свідчать про те, що кардинальна зміна тренду вже близька.

Поки складно сказати, коли криптовалюти відновлять наступ. Однак уже зараз можна звернути увагу на посилення припливу стейблкоінів на біржі. Зазвичай інвестори заходять на торговельні майданчики якраз через такі інструменти, а потім вони починають купувати BTC і інші криптовалюти.

За даними IntoTheBlock, в середині поточного тижня добовий приплив коштів в Tether і USD Coin на криптобіржі виявився максимальним з 22 червня. За день на торговельні майданчики зайшли $ 57 млн ​​в USDT і $ 58 млн в USDC. Левова частка цих коштів надійшла на Binance, підкреслили дослідники.

Ходлери можуть дякувати Ілону Маску і Кеті Вуд, які зробили новий вклад в популяризацію біткоіна. Їх виступ на конференції має стати одним з основних тригерів, який спонукає трейдерів перейти до покупок криптовалют в якнайближчий час, говориться в огляді команди Santiment.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар