24 Грудня 2022 в 13:30
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Джим Крамер: «Я б не інвестував у криптовалюти навіть за мільйон років»

криптовалюты
Share this page to Telegram

Ведучий каналу CNBC Джим Крамер вкотре висловився проти криптовалют. Він назвав власників альткоїнів ідіотами та заявив, що ніколи б не інвестував у цифрові активи.

Під час обговорення краху біржі FTX на каналі CNBC Джим Крамер назвав цифрові валюти “новими грошима для дебілів”. Він наголосив, що зараз би ніколи не інвестував у криптовалюти, оскільки галузь надто слабко регулюється і він не вірить у них. Крамер нагадав, що якось інвестував в одну з компаній у криптовалютній галузі й важко повернув кошти.

«Я вважаю, що будь-хто, хто володіє різними монетами на кшталт Litecoin, це просто ідіот. Я не для того ходив до коледжу, щоб стати ідіотом. І цим власникам альткоїнів я радив би їх продати», ― заявив Джим Крамер.

Інвестор також закликав Комісію з цінних паперів та бірж США (SEC) збільшити тиск на криптовалютний ринок і прибрати ці «гроші для кретинів» з фінансової індустрії. Крамер підкреслив, що регуляторам потрібно знищити принципову можливість «створення грошей», оскільки криптовалюти «гірші за будь-яку найгіршу акцію на Nasdaq».

Насамкінець Джим Крамер порадив зберігати свої гроші у великих традиційних банках, на зразок JPMorgan Chase.

Нагадаємо, що ще два роки тому Крамера можна було назвати ентузіастом біткоїна. Він радив диверсифікувати інвестиційний портфель за допомогою криптовалют і говорив, що біткоїн може виконувати функцію грошей. Однак він продав свої запаси BTC до середини 2021 року.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар