30 Квітня 2023 в 09:09
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Джордан Белфорт назвав три умови для майбутнього зростання біткоїна

Джордан Белфорт
Share this page to Telegram

Колишній біржовий маклер Джордан Белфорт, відомий як “Вовк з Волл-стріт”, колись скептично ставився до криптовалют. Однак згодом його позиція пом’якшилася, особливо щодо біткоїна (BTC).

Щобільше, Белфорт зробив кілька прогнозів щодо траєкторії біткоїна на найближчі роки на основі трьох ключових умов.

  1. Якщо правила будуть оптимістичними для біткоїна
    Багато юрисдикцій ще не встановили правила для криптовалюти, і Белфорт бачить у цьому потенціал для зростання BTC. Він давно є прихильником регулювання криптосектора, вважаючи, що біткоїн процвітатиме в середовищі, де панують закони.

У зв’язку із цим Белфорт розкритикував тих, хто розглядає регулювання як перешкоду для зростання цифрових активів. На його думку, відсутність законів — сприятливе середовище для процвітання шахрайства.

  1. Якщо біткоїн не обнулиться
    Спочатку колишній біржовий маклер вважав криптосектор виключно шахрайським, тому зростальна в ціні перша криптовалюта мала неминуче знецінитися до нуля.

Як ми знаємо, потім Белфорт змінив свою думку, оскільки став свідком відродження BTC після криптозими 2018 року, а крах екосистеми Terra (LUNA) ще більше зміцнив його віру в надійність біткоїна.

  1. Якщо біткоїн рухатиметься вгору, попри шахрайство та криптозиму
    Під час криптозими 2022 року вартість біткоїна значно впала, що посилилося гучними скандалами з крахом Terra та банкрутством криптобіржі FTX. Однак Белфорт підкреслив, що ці події не повинні змушувати інвесторів відмовлятися від біткоїна або Ethereum (ETH).

Попри оптимістичний прогноз Белфорта, не можна забувати, що на перспективи біткоїна впливає ціла низка факторів, включаючи регулювання, прийняття та макроекономічні чинники.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар