13 Грудня 2022 в 08:22
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Джон Рей дасть свідчення у справі FTX у Конгресі США

FTX
Share this page to Telegram

Новий генеральний директор криптовалютної біржі FTX Джон Рей готується свідчити перед Комітетом з фінансових послуг Палати представників США 13 грудня.

Джон Рей (John Ray) заявив, що у підготовленій до слухань доповіді він зосередиться на аналізі «об’єднання активів як неприйнятного методу управління в FTX Group». У розмові з журналістами він підтвердив те, про що раніше повідомили багато ЗМІ, що кошти клієнтів FTX були злочинно направлені в Alameda Research для фінансування сумнівних проєктів.

Рей звинувачує колишніх керівників FTX у тому, що вони пустилися в «розгул», витративши понад $6 млрд, з яких понад $1 млрд дісталися «інсайдерам» у вигляді особистих позик чи прямих платежів. Генеральний директор FTX зазначив, що він і його команда докладають «кропітких судових зусиль», щоб знайти та повернути зниклі активи компанії.

Колишній глава криптовалютної біржі FTX Сем Бенкман-Фрід (Sam Bankman-Fried) заявив в інтерв’ю виданню The Block, що він категорично не згоден зі звинуваченнями, що прозвучали на його адресу, і оскаржує твердження про відсутність фінансового контролю.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар