Прогноз Bitcoin

Джессі Пауелл: Інвестувати в DOGE вкрай небезпечно

Люди інвестують в dogecoin (DOGE) заради жарту. Таку думку в інтерв’ю Bloomberg висловив засновник криптовалютної біржі Kraken Джессі Пауелл

За словами Пауелла, на біржі не порівнюють DOGE з біткоїном або ether (ETH) через радикальні відмінності. Так, DOGE не має обмеженої пропозиції. Криптовалюта більше схожа на фіатні валюти, які нескінченні у своїй емісії, додав він.

«Я не бачу його [DOGE] як довгостроковий цінний актив через інфляційну складову», – сказав Пауелл.

Також Пауелл додав, що інвестувати в актив, який виріс за місяць в ціні в 50 разів вкрай небезпечно.

«Це екстремально ризиковано», – зазначив він.

DOGE зазнає втрат

Коментарі глави Kraken збіглися за часом з обвалом торгових обсягів DOGE. Корекція криптовалюти почалася через пару діб після того, як спільнота DOGE планувала підвищити ціну активу до $ 1.

Провал такої гучної кампанії вже призвів до серйозних наслідків. Так, на момент написання матеріалу, добовий обсяг торгів DOGE обвалився на 53% до $ 15 млрд.

Ціна криптовалюти в торговій парі DOGE/USDT просіла на 13,7% до позначки в $ 0,28. Ринкова капіталізація DOGE скоротилася на $ 5,8 млрд

Раніше DOGE розкритикував і біткоїн-бик Майк Новограц. За його словами, хайп навколо криптовалюти нагадує ажіотаж з GameStop. При цьому Новограц визнав, що помилявся щодо мемної криптовалюти, хоч і не став би довгостроково інвестувати в неї.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *