14 Серпня 2021 в 09:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Джек Дорсі: «в майбутньому кожен аккаунт в Twitter може бути прив’язаний до гаманця з підтримкою Lightning»

Twitter
Share this page to Telegram

Засновник соціальної мережі Twitter і компанії Square Джек Дорсі заявив, що в майбутньому кожен аккаунт в Twitter може бути прив’язаний до гаманця біткоіна з підтримкою Lightning Network.

У червні Дорсі натякнув в одному з коментарів в Twitter, що соціальна мережа може додати підтримку Lightning Network. На цьому тижні він підтвердив плани компанії та написав, що в майбутньому кожен аккаунт в Twitter може бути прив’язаний до гаманця з підтримкою Lightning Network.

Ця функція може дати потужний поштовх до поширення біткоіна, але неясно, чи планує Twitter додати її в найближчому майбутньому. В рамках обговорення Дорсі також відкинув ідею про те, що користувачі соціальної мережі зможуть зберігати невзаємозамінні токени (NFT) в прив’язаних до аккаунту гаманцях.

Крім того, в той же день Дорсі в черговий раз пожартував над спільнотою ефіріума, опублікувавши знімок екрана з новою функцією Twitter, в якій є твіт, де ефіріум названий шахрайством. Раніше Дорсі відхилив ідею про покупку ETH, хоча Twitter запустив колекційні токени на основі ефіріума.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар