Джек Дорсі

Джек Дорсі та Ілон Маск натякнули на дискусію про криптовалюти

Джек Дорсі запропонував Ілону Маску обговорити тему криптовалют на майбутньому західі The B Word 21 липня. Підприємці обмінялися кількома повідомленнями в Twitter.

For the Bitcurious? Very well then, let’s do it 😉— Elon Musk (@elonmusk) June 25, 2021

«Що ж, зробімо це», – відповів Маск, додавши до повідомлення смайлик, що підморгує.

Дорсі також запропонував біткоін-скептику Пітеру Шиффу приєднатися до дискусії. У відповідь той лише підтвердив свою прихильність золоту.

The main problem with fiat currency is that it’s not backed by actual money. #Bitcoin doesn’t fix this. Currency redeemable in money isn’t fiat. Money is a commodity. Currency redeemable in money can substitute for money. Historically the best commodity to use as money is #gold.— Peter Schiff (@PeterSchiff) June 25, 2021

Раніше засновник Twitter назвав біткоін кращою реалізацією онлайн-валюти, а його мережу – орієнтиром для інтернету. Дорсі підтвердив прагнення очолюваної ним соцмережі до децентралізованого майбутнього.

Нагадаємо, в березні Tesla почала приймати платежі в біткоінах, але вже в травні змінила рішення, пояснивши це побоюваннями щодо екологічності майнінгу.

Пізніше Маск назвав умовою відновлення продажу електрокарів Tesla за першу криптовалюту підтверджений перехід хоча б половини майнерів на відновлювану енергію.

На початку червня хакери з угрупування Anonymous оголосили «війну» Ілону Маску. Вони також звинуватили його в ринкових маніпуляціях і розкритикували бізнес Tesla.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *