Ethereum

Джек Дорсі назвав монету-мем HamsterCoin загрозою для Ethereum

В цей час Ethereum працює над оновленнями, які дозволять поліпшити роботу проєктів з невзаємозамінними токенами (NFT), децентралізованими фінансами (Defi) і т.д.

Попри те, що платформа підтримується технологічними інноваціями, що усувають багато проблем, деякі учасники індустрії вважають, що монети-меми представляють набагато більшу загрозу.

Ethereum

Монета-мем HamsterCoin базується в мережі Binance Smart Chain і у неї немає технологічних проривів й унікального сценарію користування.

Заявляється, що HamsterCoin надає своїм користувачам фінансову свободу. Вона була запущена в першому кварталі 2021 року зі максимальним об’ємом у зверненні 10,000,000,000,000,000. Монета не підтримує смартконтракти та не має децентралізації.

І хоча відповідь Дорсі щодо твіту вважається жартом, ціна монети зросла більш ніж на 100%, оскільки інвестори почали купувати її. Коментар Джека відзеркалює твіт генерального директора Tesla Ілона Маска, в якому згадують, що співзасновник Ethereum Віталік Бутерін боїться Dogecoin. Цей страх підкріпленій ідеєю Маска про масштабування Dogecoin понад 10 разів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.