23 Січня 2023 в 12:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Директор Coinbase підозрює Binance у незаконній торгівлі

binance криптовалюта
Share this page to Telegram

Директор Coinbase Конор Гроган припустив, що зливання деяких токенів після лістингу на Binance могло бути пов’язане з інсайдерською торгівлею. Він наголосив, що це зробив або хакер, або член команди торгової платформи, який має доступ до API платформи.

Інсайдерська торгівля є гострою темою у криптоекосистемі. Підозри у шахрайській діяльності з боку когось, причетного до Binance, з’явилися після ретельного вивчення історії транзакцій та гаманців, пов’язаних із лістингами на платформі.

Конор Гроган написав у Twitter, де відзначив транзакційну активність кількох анонімних сховищ за останні 18 місяців. Річ у тому, що одні й ті ж гаманці попливли свої баланси кількома токенами за деякий час до оголошення про лістинг на Binance. Потім їх власники продали активи протягом перших хвилин після додавання торгових пар, отримавши добрий прибуток.

Перший такий випадок стався з Rarible (RARI), коли один із власників гаманця купив токени на $900 тис. за кілька хвилин до анонсу і позбувся їх буквально через пару хвилин після лістингу.

Інший власник придбав близько 78 тис. ERN у період з 17 по 21 червня і продав їх відразу після оголошення про лістинг. Аналогічна картина спостерігалася з токеном TORN, де один зі згаданих гаманців купив сотні тисяч токенів і продав їх одразу після анонсу про запуск торгів на Binance.

Те саме було зафіксовано перед лістингом RAMP на Binance, коли один із холдерів купив криптоактивів на $500 тис., перш ніж відправити токени на платформу через кілька хвилин після оголошення про лістинг. Власник отримав прибуток у розмірі $100 тис.

Злив токенів відразу після лістингу на Binance приніс власникам кількох гаманців, за словами Грогана, значний прибуток. За його словами, таймінг укладання угод явно вказував на те, що група людей або одна людина мала доступ до інсайдерської інформації щодо додавання цих криптовалют до торгового функціонала біржі.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар