4 Липня 2021 в 20:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Дві події наступного тижня здатні обвалити курс Bitcoin

Новини Bitcoin
Share this page to Telegram

Різке зростання Bitcoin в грудні 2020 го року і січні 2021 року, практично не залишило на графіку рівнів підтримки, здатних зупинити обвал курсу нижче $ 30 тисяч. Цей крипторубікон вже витримав одну атаку ведмедів минулого тижня, але наступає п’ятиденка принесе дві події, здатні спровокувати обвал курсу BTCUSD.

У середу вийдуть протоколи ФРС, що публікують кількість голосів банкірів за зростання процентної ставки, Grayscale почне підготовку до розблокування акцій GBTC на еквівалент 41 800 Bitcoin.

Монетарна політика США впливає на всі активи, номіновані в доларах США, курс якого зростає на прогнозах посилення монетарної політики. На минулому засіданні ФРС в середині червня, американська валюта злетіла після виступу глави відомства Джерома Пауелла, який обіцяв зростання ставки у 2023-му році, що призвело до посилення падіння Bitcoin.

Публікація протоколів засідання покаже те, що не сказав Пауелл. Банкіри ФРС можуть підвищити ставку вже у 2022-му році, цей варіант був виставлений на голосування. Індекс долара сильно виросте, обрушивши курс BTC, якщо за зростання ставки в наступному році виступило більше 7-ми членів ФРС.

Події, пов’язані з Grayscale Bitcoin Trust, мають пряме відношення до ринку криптовалют. Починаючи з середини місяця, інвестори поетапно отримають доступ до інвестицій, замороженим в акціях GBTC в грудні 2020 го року і січні 2021 року.

Пів року вони спостерігали триразове зростання своїх вкладень, велика частина прибутку яких розтанула. Акції прив’язані до реальних BTC в сховищах Grayscale, але інвестори не мають прямого зв’язку з ними, що звільняє їх від проблем з Регулятором. Однак, на наступному тижні вони повинні повідомити своє рішення компанії, залишать вони акції або продадуть.

У разі продажу акцій, Grayscale скине на ринок 16 200 BTC. Це стане першою партією з 41800 Bitcoin, які закінчуються до кінця липня. Якщо криптовалюта буде продана, це стане сигналом, що всі інші інвестори можуть вчинити так само. Подібний прогноз призведе до спекулятивних закриттям позицій по криптовалюті «на випередження».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар