Coinbase

Два маловідомих альткоіни злетіли після анонсу лістингу на Coinbase

Після оголошення про лістинг на популярній криптовалютній біржі Coinbase курси двох маловідомих активів значно підросли

Першим активом став токен управління майданчика для роботи з невзаємозамінними токенами (NFT) Rarible (RARI), створений на базі Ethereum. Після анонсу курс RARI виріс з 24-годинного мінімуму в $ 19,59 до $ 28,59, тобто на 46%.

Другим отримав лістинг на Coinbase Pro активом став токен управління децентралізованою автономної організації BadgerDao (BADGER), створений на базі Ethereum. Метою BadgerDao є токенізація біткоіна з метою використання в протоколах децентралізованих фінансів (DeFi). Після анонсу курс активу виріс з 24-годинного мінімуму в $ 32,5 до $ 38,66, тобто на 19%.

Торгувати RARI та BADGER можна буде в парах проти долара США, євро і стейблкоіну Tether (USDT).

У нинішньому році Coinbase додала підтримку багатьох криптовалют і тепер може похвалитися наявністю більш ніж 100 криптоактивів.

У жовтні Coinbase додала підтримку токена управління кроссчейн-платформи Function X (FX) і токена IoT-платформи Jasmy (JASMY).

Серед інших доданих в цьому місяці активів можна згадати Wrapped Bitcoin (tBTC) і Wrapped Centrifuge (WFCG). Centrifuge (CFG) – це власний актив Centrifuge Chain (працює на базі блокчейну Polkadot), метою якого є управління і стекінг.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *