12 Серпня 2021 в 20:33
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Дослідження: 55 зі 100 найбільших банків інвестують в криптовалютні і блокчейн-компанії

Банки
Share this page to Telegram

Найбільші банки світу, включаючи Barclays, Citigroup і Goldman Sachs, розширюють свою участь в індустрії криптовалют і блокчейну через фінансування проєктів і підприємств в галузі.
Згідно з дослідженням Blockdata, 55 зі 100 найбільших світових банків за розміром активів під управлінням тим чи іншим чином взаємодіють з індустрією блокчейну і криптовалют. За даними дослідників, їх участь включає прямі та непрямі інвестиції в криптовалюти та технології децентралізованого реєстру компанії. Фінансування приходить як з боку самих банків, так і через дочірні компанії.

Дослідники Blockdata відзначають, що Barclays, Citigroup і Goldman Sachs найбільш активно підтримують роботу пов’язаних з криптовалютами і блокчейном компаній, а JPMorgan і BNP Paribas названі серійними інвесторами в індустрію. Аналітики KPMG також відзначають значне зростання інтересу інвесторів до індустрії блокчейну і криптовалют, і підкреслюють, що інвестори стали значно краще розуміти індустрію.

Blockdata пояснює зростальні інвестиції банків в сектор трьома основними факторами: стрімким зростанням прибутків криптовалютних стартапів, досягненнями в галузі регулювання і зростальним попитом серед клієнтів банків на доступ до цифрових активів. Нагадаємо, що на цьому тижні в черговому листі інвесторам керівництво американської криптовалютної біржі Coinbase повідомило, що за II квартал 2021 року, платформа отримала дохід в розмірі $ 2.03 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар