7 Липня 2021 в 19:19
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Доходи майнерів біткоіна виросли на 50%. Спасибі Китаю

Біткоін
Share this page to Telegram

Доходи майнерів біткоіна різко виросли після того, як в мережі відбулося найбільше в історії падіння складності. Їхні доходи за тиждень виросли на 50%. Про це свідчать дані моніторингового ресурсу Blockchain.com.

Майнінг біткоіна зараз виглядає дуже цікаво – майнінгове обладнання, на яке припадає близько половини хешрейту мережі, наразі відключено, оскільки майнери знаходяться в процесі міграції з Китаю. Поки не дуже зрозуміло, коли вони зможуть знову повернутися в мережу.

Водночас ті майнери, які не постраждали від самодурства китайського уряду, отримують від цієї ситуації величезний прибуток.

Дані показують, що щоденний дохід від майнінгу склав близько $ 20,7 млн ​​в п’ятницю, за день до коригування складності. Днем пізніше він досяг $ 29,3 млн, а до вівторка на цьому тижні – $ 31,9 млн.

біткоін

Все це можна назвати «дуже цікавою динамікою», резюмувала аналітична фірма Glassnode у своєму відео, що ілюструє аналітичний звіт «Мережевий тиждень» (‘The Week On-chain’): «Ми спостерігаємо дуже цікаву динаміку – приблизно 50% хешрейту в цей час знаходиться офлайн, витрачає гроші на логістику і володіє обладнанням, яке зараз не працює, а решта 50% холоднокровно констатують, що половина конкурентів покинули мережу ».

Таким чином, половина майнери наразі подвоїли доходи, а друга половина сидить на валізах і нічого не виробляє.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар