Dogecoin

Dogecoin викликав збої на WazirX

Найбільша за обсягом торгів криптовалютна біржа Індії WazirX відчувала труднощі та збої через стрімке зростання попиту на Dogecoin.

З 3 по 5 травня світовий попит на мем-токен значно зріс, що призвело до зростання капіталізації криптовалюти з 50 млрд доларів до 90 млрд.

У цей період, 4 травня система біржі WazirX не змогла впоратися з попитом на DOGE, і сприйняла збільшення трафіку як кібератаку. Через це багато запитів позначалися як помилкові та блокувалися. Як зазначив засновник і генеральний директор WazirX Нішала Шетті:

«Ми втратили хороший трафік, і підвели багатьох наших користувачів, які не змогли отримати якісного підключення до додатка».

Шетті також зазначив, що жоден інший майданчик Індії не бачив ніколи такого обсягу трафіку.

WazirX раніше заявляли, що криптовалюти зараз спостерігають величезний сплеск зацікавленості з боку індусів. Сама компанія виросла більш ніж на 300% з січня, і спостерігає майже кожен день нові рекорди в обсягах торгів на біржі, кількості активних користувачів або трафіку.

Не тільки зростанням відома WazirX. Багато користувачів відзначили, що це не єдині проблеми майданчики. У спеціалізованих каналах Telegram і Reddit клієнти скаржаться на проблеми з безпекою аутентифікації, відсутність техпідтримки клієнтів, а також застряванні транзакцій.

4 травня в моменті, коли обсяг торгів перевищив 270 млн доларів, стався і великий збій серверів, через якого торги на WazirX були зупинені на добу.

Однак основна проблема Індії та WazirX НЕ технічного характеру. Поки країна не визначитися зі своїм ставленням до криптовалюти, не вибере вектор регулювання, екосистема під криптовалюти в Індії також не розвиватиметься. Це позначається і на криптоплатформах, адже вже зараз багато банків і фінансові установи стали неохоче співпрацювати з криптовалютою, що призводить до очевидних збоїв у висновках засобів і створенні депозитів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.