3 Квітня 2023 в 05:55
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

До Квона спіймали з чистої безглуздості з підробленим паспортом

До Квон
Share this page to Telegram

З посиланням на пост криптоаналітичної платформи DLNews криптоаналітик FatMan повідомив, що співзасновник криптофірми Terra Labs До Квон був спійманий поліцією через незграбно зроблений підроблений паспорт.

Після кількох місяців втечі від Інтерполу До Квона було спіймано не тому, що його впізнали… Його зловили не завдяки позначці в базі даних… Його зловили тільки тому, що той, хто зробив його підробку, зробив свою роботу жахливо.

Прокурор Чорногорії Харіс Саботич заявив, що 23 березня йому зателефонували з поліції й повідомили, що двох розшукуваних корейських громадян було заарештовано в аеропорту Підгориці за підозрою у використанні підроблених паспортів Коста-Рики.

Ці паспорти були підозрілими, і це насторожило поліцію. Після цього ми отримали повідомлення про те, що затриманий перебуває у розшуку Інтерполу, додав голова Державної прокуратури Душко Міланович.

Повідомлення FatMan стало дуже популярним і отримало безліч коментарів з подякою людині, руки якої не сприяли виготовлення бездоганної підробки.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар