криптовалюти

Для підтримки ціни криптовалют потрібні нові вливання грошей

Співзасновник фірми з управління активами Mobius Capital Partners Марк Мобіус сказав, що для підтримки вартості криптовалют потрібно вливання додаткового капіталу.

У бесіді з Kitco News Мобіус вказав, що залучити більше грошей в криптовалюти можна тільки шляхом людей, які вірять в підйом їх вартості в майбутньому. Однак він попереджає, що криптовалюти схильні до скорочення грошових вливань.

Щоб криптовалюти підтримували свою вартість, їм потрібен більший приплив грошей. Іншими словами, туди повинно входити більше людей, які вірять, що криптовалюти будуть рости в ціні, тому що так само відбувається і з акціями, однак криптовалюти особливо схильні до дефіциту додаткових грошей, – сказав Мобіус.

Топменеджер також дав зрозуміти, що сектор залучив капітал завдяки заходам уряду щодо пом’якшення наслідків пандемії. Мобіус каже, що більшість людей, які вже не очікують стимульованих виплат, вкладають свої гроші в криптовалюти.

У першій половині 2021 року вартість криптовалют виросла завдяки різкому зростанню інвестицій з боку інституційних установ. У якийсь момент весь ринок криптовалют досяг ринкової капіталізації більше $ 2 трлн.

За словами Мобіуса, надлишкові грошові кошти держави, що вкладаються в економіку, частково сприяли зростанню інфляції.

Криптовалюти постраждають найбільше тоді, коли Федеральна резервна система надасть економіці грошову підтримку для стримування інфляції. Він також вважає, що це зробить значний психологічний вплив на інвесторів, особливо молодих.

Цікаво, що Мобіус назвав золото хорошим засобом для заощаджень активів, яке, ймовірно, буде рости разом з інфляцією. Водночас прихильники криптовалюти продовжують наполягати на перевагах біткоіна для захисту від інфляції.

Однак на тлі зростання інфляції вартість біткоіна знизилася, що якоюсь мірою поставило під сумнів цей статус цифрового активу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *