Digital Assets

Digital Assets запускає акції на основі Solana, на FTX

Digital Assets AG, швейцарська фірма по токенізації фінансових інструментів, запустила токенізовані акції на блокчейні Solana. Фірма, яка займається токенізованою торгівлею акціями для криптовалютних бірж Finance, FTX і Bittrex Global, раніше використовувала приватний блокчейн.

Однак пропозиція на основі Solana поки буде доступна виключно для користувачів FTX. FTX і Solana тісно пов’язані; Дочірня компанія FTX, Alameda Research, є інвестором в Solana, а FTX також управляє власною децентралізованою біржею Serum на блокчейні Solana.

«Перехід від роботи на приватному блокчейні до роботи на Solana запропонує набагато більш ефективну та економічну сферу для торгівлі та використання токенізованих акцій», – сказав Брендон Вільямс, керівник корпоративного розвитку Digital Assets. «Ми припускаємо, що всі традиційні ринки фінансів і капіталу зможуть працювати з блокчейном». Solana, що розглядається як конкурент Ethereum, швидше і дешевше, ніж Ethereum, для виконання транзакцій.

Для початку FTX буде пропонувати цілодобову торгівлю 55 токенізованими акціями на основі Solana, включаючи Facebook, Google і Tesla. Токенізовані акції – це активи на основі блокчейну, які являють собою акції публічно уторгованих компаній.

Централізовані та децентралізовані біржі, побудовані на Solana, тепер також зможуть додавати токенізовані акції на свої платформи через цифрові активи.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.