DEX Blockparty

DEX Blockparty оголосила про партнерство з лейблом Warner Music Group

Децентралізована біржа (DEX) Blockparty 21 січня оголосила про партнерство із лейблом Warner Music Group (WMG). Завдяки цій співпраці музиканти та автори пісень отримали доступ до технології Web 3.0 та невзаємозамінних токенів (NFT).

За словами гендиректора Blockparty Владислава Гінзбурга, його компанія рада працювати з Warner Music Group і чекає можливості використати свій досвід та творчий потенціал, надавши авторам та музикантам інструменти для участі у Web 3.0. Це дозволить творчим людям розширити аудиторію та зміцнити зв’язки з існуючою спільнотою шляхом покращення взаємодії. інструменти, потрібні їм для участі у віртуальній економіці. Партнерство з Blockparty розширить охоплення компанії в Інтернеті нового покоління та дозволить її клієнтам створювати власні цифрові історії за допомогою NFT.

Компанія Blockparty свій перший незамінний токен випустила у 2018 році. Її мета – підтримка електронної комерції, а також допомога творцям та колекціонерам у подоланні розриву між новою аудиторією та спільнотою. Біржа випускає свій цифровий актив BNFT. Він не включений до лістинга майданчиків з відстеження криптовалюти та не торгується на основних криптобіржах.

За оцінкою інвестбанку Jefferies (США), обсяг ринку невзаємозамінних токенів у 2022 році складе $35 млрд. Банкіри назвали цей сектор перспективним і порадили клієнтам інвестувати в компанії, що розробляють метавсесвіти (цифрові світи, що об’єднують технології доповненої та віртуальної реальності).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.