6 Серпня 2021 в 20:53
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Девід Шварц: Ripple XRP Ledger ідеально підходить для подальшого зростання NFT

NFT
Share this page to Telegram

У новому випуску The Ripple Drop технічний директор Ripple Девід Шварц заявив, що XRP Ledger ідеально підходить для подальшого зростання NFT.

Технічний директор Ripple Девід Шварц в новому випуску The Ripple Drop розповів про те, чому XRP Ledger ідеально підходить для подальшого зростання NFT. Хоча на сьогодні предмети колекціонування – це найбільший приклад використання NFT, Шварц зазначив, що це просто дотик поверхні. Він заявив, що в майбутньому NFT стануть основою всього управління цифровими правами, навіть якщо споживачі зможуть відмовитися від таких сервісів, як Kindle або Apple, і безпосередньо володіти правами на придбані книги та фільми.

Представник Ripple підкреслив, що XRP Ledger пропонує унікальне поєднання низької вартості, високій швидкості та хороших платіжних функцій, необхідних для оптимізації створення NFT в будь-якому масштабі. Зокрема, він вказав на здатність XRP Ledger підтримувати постійну комісію за транзакції – що сьогодні неможливо на більшості інших платформ – як на ключову перевагу як для покупців, так і для продавців.

Технічний директор Ripple також повідомив, що федеративні сайдчейни – блокчейни, які працюють разом з іншими блокчейнами – можуть бути доступні для XRP Ledger в найближчі місяці. Це відкриє безліч захопливих можливостей, включаючи безмежну масштабованість транзакцій і розширені можливості DeFi.

Раніше було відомо, що глава Ripple подав клопотання про отримання документів від Binance. Також була інформація, що Ripple оголошує про новий коридор ODL в Японії.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар