биткоин-прогноз крипты

Deutsche Bank: Більше не можна ігнорувати біткоін

Аналітики фінансового конгломерату Deutsche Bank заявили, що перша криптовалюта продовжить рости, поки буде залучати нових великих інвесторів. У банку назвали актив «занадто важливим, щоб ігнорувати» його.

Відповідно до нового звіту Deutsche Bank, незважаючи на досягнення цифровим золотом ринкової капіталізації в $ 1 трлн, воно зберегло високу волатильність через обмежену доступність ринку криптовалют.

За даними аналітиків, в 2020 році оборот активу склав 28 млн BTC, що відповідає 150% монет в обігу. У банку зазначили, що капіталізація біткоіну відповідає 102% ІЄН в обігу, 65% євро, 53% доларів і 904% фунтів.

Для порівняння: в 2020 році оборот акцій Apple досяг 40 млрд або 270% від загальної кількості. Денна обертаність біткоіни становить 0,05% ієни і 0,06% обсягу фунтів. Автори впевнені, що через це кілька великих покупок або продажів можуть істотно вплинути на попит і пропозицію активу.

У конгломераті оцінили частку платіжних транзакцій в мережі біткоіни менш ніж в 30%. Решта 70% – фінансові інвестиції.

Аналітики порівняли біткоіни з Tesla, тому що активи теж доведеться перетворити потенціал в результати для виправдання своєї пропозиції вартості.

У звіті говориться, що для збереження поточної оцінки ринку криптовалют цифрові активи повинні стати переважним засобом транскордонних розрахунків, а біткоіни – очолити ці зміни.

За словами аналітиків, ціна цифрове золото і далі буде схильне до «ефекту феї Дінь-Дінь». Відповідно до терміна, в економіці ймовірність події безпосередньо залежить від віри людей в нього.

У Deutsche Bank нагадали, що центральні банки та уряди усвідомлюють зростання популярності криптовалют і зацікавлені в їх регулюванні.

Недавнє опитування крупного інвестиційного банку США Goldman Sachs показав, що 40% їх клієнтів володіють цифровими активами. З них понад 60% розраховують на зростання криптовалюта протягом наступних 12-24 місяців.

Раніше комерційний німецький банк Donner & Reuschel пообіцяв додати послуги з купівлі і зберігання цифрових активів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *