Біткоін

Держдуму закликали дозволити використання криптовалюти

Глава Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП) Олександр Шохін закликає Держдуму дозволити використання криптовалюти для поводження санкцій. Застосовувати біткоін та інші цифрові валюти можна при міжнародних платежах.

Крім цього, представник вітчизняного бізнесу просить парламент розробити аналог європейської системи INSTEX, за допомогою якої вдається здійснювати розрахунки з Іраном.

Шохін виступив на слуханнях в Держдумі, під час яких він розповів депутатам про переваги цифрових валют, які ніхто не контролює.

Глава РСПП вже не перший в російській еліті, хто пропонує використовувати криптовалюти для поводження санкцій. Ще два роки тому глава думського Комітету з правового забезпечення розвитку організацій ВПК Володимир Гутен також пропонував залучити біткоін та інші віртуальні монети при розрахункових операціях з покупцями російських озброєнь.

Олександр Шохін під час свого виступу зазначив:

Думі треба все-таки подумати й не так сильно боятися криптовалют, оскільки для багатьох компаній, що знаходяться перед списком санкцій ризиками, застосування криптовалют може стати єдиним способом поводження відповідних західних обмежень.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *