Solana

Deribit додасть опціони на Solana

Біржа криптовалютних деривативів Deribit готується представити клієнтам продукти на базі токена Solana (SOL). Про це пише Blockworks із посиланням на джерела. За їхніми словами, компанія протягом кількох місяців веде переговори з опціонними маркетмейкерами.

Deribit підтвердили, що тестують опціони на SOL у внутрішньому порядку, а запуск запланований на кінець цього або початок наступного кварталу. Також опціони та ф’ючерси SOL вже представлені на загальнодоступній тестовій платформі.

До цього часу біржа обслуговувала опціони виключно на біткоїн та Ethereum. Директор з комерційних зв’язків Deribit Луук Страйєрс повідомив, що у минулому вони вже цікавилися додаванням нових монет, але сумнівалися у ліквідності та підтримці маркетмейкерів.

«Звичайно, раніше ми цікавилися іншими монетами, але їхнє покриття недостатньо – за винятком SOL на поточний момент. Попит на SOL очевидний», – додав Страйєрс.

Зараз біржа займається настроюванням гаманця Solana для зберігання активів користувача. Для роботи з продуктами на базі Solana користувачам потрібно буде вносити депозити в SOL. Компанія має намір запустити безстрокову торгівлю, опціони, ф’ючерси та послуги з управління портфелями.

На сьогодні ф’ючерси та опціони SOL торгуються на позабіржовому ринку та більш скромних біржах. Очікується, що пропозиція Deribit значно розширить доступність подібних інструментів з урахуванням орієнтованості біржі на інституційних інвесторів та професійних трейдерів.

Крім того, біржа працює над підтримкою стейблкоіна USDC, завдяки чому в майбутньому їй простіше додавати нові монети без необхідності створювати окремий гаманець для кожної з них.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.