Біткоін

Ден Морхед: «коливання курсу біткоіна ослабнуть»

Генеральний директор компанії Pantera Capital Ден Морхед опублікував звіт, в якому пише про те, що коливання ціни біткоіна стануть менш масштабними та «відкатів» курсу на 80% вже не буде.

У звіті наголошується, що після «бичачих циклів» у 2013-2015 і 2017-2018 роках курс біткоіна знижувався на 83% від максимальних величин. Однак у 2020 році курс відкотився на 61%, а у 2021 році – всього на 54%.

«Я давно говорив, що в міру дорослішання ринку, збільшення капіталізації та приходу інституціональних інвесторів, амплітуда коливань ціни на криптовалютному ринку буде зменшуватися», – підкреслив CEO Pantera Capital.

біткоін

Аналітики компанії відзначили й те, що вплив халвінгу на курс біткоіна зменшується. Так, після переполовинюваню нагороди майнерам у 2012 році курс виріс в 93 рази. У 2016 році зростання склало 2 910%, а після халвінгу торік курс виріс в 7,2 раза. Тенденцію видно неозброєним оком.

«Зворотний бік цієї тенденції в тому, що ми вже навряд чи побачимо зростання біткоіна в 100 раз за рік. Втім, графіки кажуть мені про те, що біткоін зараз досить дешевий », – сказав Морхед.

біткоін

Тижнем раніше Ден Морхед висловив побоювання з приводу того, що не дивлячись на розвиток «бичачого» циклу, запуск ETF на біткоіні може «звалити» його ціну, як це було чотири роки тому з ф’ючерсами на BTC.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *