DeFi

DeFi-стартап з російським корінням залучив $ 8,2 млн інвестицій

Компанія Zerion повідомила про завершення раунду інвестицій серії А, основним інвестором якого виступив європейський венчурний фонд Mosaic Ventures.
DeFi-стартап з російським корінням Zerion залучив $ 8,2 млн в рамках раунду інвестицій серії А, повідомив «РБК-крипт» представник проєкту. Основним інвестором виступив європейський венчурний фонд Mosaic Ventures, істотні частки також вклали Placeholder, DCG, Lightspeed, Blockchain.com Ventures і інші, а також приватні інвестори.

За інформацією Zerion, продуктом компанії користується понад 200 тис. інвесторів. З початку року користувачі сервісу провели транзакції на суму понад $ 600 млн, щодня додаток обробляє операції на суму в $ 5 млн.

Інвестиції, залучені в рамках раунду серії А, підуть на прискорення розробки продукту, впровадження нових функцій для глобальної користувальницької бази програми та залучення нових співробітників в команду проєкту. Також до ради директорів Zerion увійдуть Тобі Коппел з Mosaic Ventures і Бред Бернхем з Placeholder.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *