DeFi

DeFi-протоколи UMA та Opium запустять рішення для страхування запусків SpaceX

DeFi-платформа криптовалютних деривативів Opium Protocol оголосила про співпрацю з децентралізованим майданчиком UMA для запуску рішення Optimistic Oracle. Про це йдеться в пресрелізі розробників.

Новий інструмент від UMA передає офчейн-дані в блокчейн, роблячи транзакції швидшими та дешевшими. Оракул виходить з припущення, що всі запити вірні. Угода відбувається з мінімальною кількістю залученого газу.

Якщо один з користувачів не згоден, суперечку передають Механізму перевірки даних. Він аналогічний звичної логіки: юридичні контракти виконуються, оскільки в іншому випадку несумлінному учаснику загрожує суд, який гарантує виконання угоди, і фінансові втрати.

Opium Protocol впровадив рішення для хеджування ризиків через децентралізований контракт страховки (CDS), пов’язаний з польотами SpaceX за допомогою оптимістичного оракула UMA. Йдеться про програму спільних запусків SmallSat Rideshare. Вона передбачає відносно дешевий доступ до космосу для невеликих супутникових компаній, починаючи з $ 1 млн за корисне навантаження масою 220 кг.

«Однак вартість як і раніше становить мільйони доларів, і власники цих корисних навантажень, в основному супутникові оператори, можуть захотіти застрахувати ризик невдалого запуску», – йдеться в повідомленні.

Також інструмент дозволить іншим сторонам, які мають фінансову зацікавленість в успіху або невдачі конкретної місії SpaceX, хеджувати ризики або навіть спекулювати, як на звичайному фінансовому ринку.

У лютому 2021 року UMA і проєкт YAM Finance винесли на голосування пропозицію про запуск синтетичного контракту uSTONKS – кошики з десяти акцій, найбільш популярним в спільноті r / WallStreetBets на платформі Reddit.

Нагадаємо, в травні Opium Protocol представила рішення Bridge Protection, призначене для хеджування ризиків при взаємодії з сайдчейнами.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *