Cream Finance

DeFi-протокол Cream Finance запуститься на Polkadot завдяки співпраці з Moonbeam

Децентралізований протокол Cream Finance інтегрують з платформою смартконтрактів Moonbeam на Polkadot. Користувачі останнього зможуть здійснювати операції з кредитування та запозичень.

На першому етапі подібний функціонал з’явиться в родинному проєкті Moonriver Network на Kusama, а згодом на Moonbeam на Polkadot.

«Протоколи кредитування і запозичення лежать в основі DeFi-екосистеми. Інтеграція надасть розробникам Moonbeam найважливіший будівельний блок для створення нових додатків децентралізованих фінансів на Polkadot », – заявив засновник Moonbeam Дерек Ю.

Завдяки ініціативі користувачі зможуть зберігати токени Moonbeam і Moonriver в Ethereum-гаманцях і їх залучити в DeFi-екосистемі другої за капіталізацією криптовалюти. У Polkadot ентузіасти децентралізованих фінансів зможуть отримати доступ до активів з інших парачейнів.

До Cream Finance про інтеграцію з Ethereum-сумісною платформою Moonbeam оголосили команди таких проєктів, як Equilibrium, Ocean Protocol, SushiSwap, Balancer, IDEX.

Нагадаємо, розробники Cream Finance відшкодують постраждалим користувачам втрати в результаті недавньої атаки з використанням миттєвих позик.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.