NFT

DappRadar: у січні продажі NFT перевищили $16 млрд

Провідна аналітична платформа децентралізованих додатків та програмного забезпечення Web3 DappRadar представила звіт про розвиток ринків незмінних токенів. Схоже, його ніяк не торкнулися ведмежих настроїв на крипторинку, оскільки цей сектор продовжує зростати.

Попри атаку, що насувається на LooksRareNFT, OpenSea як і раніше займає домінантне положення з обсягом продажів NFT на суму більше $ 4,5 млрд (за останні 30 днів).

Попри масовий розпродаж на ринках криптовалют, у січні 2022 року обсяг торгів у сегментах NFT склав $16 млрд на всіх ринках та протоколах.

У просторі NFT з’явився новий лідер — нещодавно запущена платформа LooksRare, яка приваблювала користувачів роздачею токенів LOOKS, обробила угоди на $10,7 млрд, тоді як аналогічний показник OpenSea склав $4,7 млрд.

Керівник відділу фінансів та досліджень DappRadar Модеста Масойт пояснив цей успіх розвитком сегменту NFT, на який не може вплинути спад крипторинку:

Останні кілька місяців були досить похмурими для всіх, хто зберігає криптовалюту, але продуктивність індустрії блокчейнів – це яскраве світло в кінці тунелю.

Цифри, які ми бачимо цього місяця, демонструють стабільність і зрілість ринку, що зростає, що зрештою нейтралізує негативні настрої ринку.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.