криптовалюти

Данія готується внести поправки про криптовалюти в податковий кодекс

Податкова вживе заходів щодо данських криптотрейдерів, оскільки під оподаткування не підпадають близько двох третин транзакцій з цифровими активами.

Податкове міністерство Данії може переглянути законодавство через популяризацію криптовалют. Про це пише Bloomberg з посиланням на заяву міністерства.

У відомстві вважають, що чинні податкові правила застаріли, і їх потрібно оновити. Міністерство вказало на підвищений ризик шахрайства у сфері цифрових активів через недоліки податкового кодексу. Тепер регулятор має намір конкретизувати проблему і внести відповідні поправки в законодавство.

Міністр податкової служби Данії Мортен Бодсков сказав, що мета поновлення полягає в тому, щоб бути «пильними, забезпечувати актуальність правил і обмежувати кількість помилок і шахрайства».

За даними міністерства, в період з 2015 по 2019 р. в Данії інвестували в криптовалюту близько 16 тис. чоловік і компаній, при цьому доходи по 67% транзакціях були не задекларовані. У лютому данське податкове управління вилучило $ 4,9 млн у криптоінвесторів, і повідомило про додаткове наймання 48 осіб у свій підрозділ по боротьбі з порушеннями законодавства у сфері цифрових активів.

Нагадаємо, що недавно американські регулятори представили нові правила подачі податкової звітності для представників криптоіндустрії. Зміни покликані допомогти регуляторам вивести з тіні громадян, які частково або повністю відмовляються від сплати податків на доходи від інвестування в цифрові активи.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.