Solana

Цифрові гаманці Neteller і Skrill інтегрували Solana

Два найбільших провайдери цифрових гаманців Skrill і Neteller дозволять мільйонам своїх клієнтів купувати та продавати токен блокчейну Solana SOL.

Крім того, обидві компанії підтримають прямі покупки в фіатній валюті завдяки інтеграції з криптосервісами Paysafe, компанії, яка управляє Neteller і Skrill.

Ця подія відбулася після швидкого зростання популярності блокчейн-проєкту, який став пунктом тяжіння для багатьох протоколів DeFi та NFT, і подальшого цінового злету SOL.

Тепер користувачі Skrill і Neteller зможуть здійснювати операції з Solana безпосередньо в додатку, як, втім, і з іншими 40 цифровими активами, серед яких біткоін, Ethereum, Uniswap, Chainlink і інші.

Нова пропозиція діє в багатьох регіонах, включаючи Європу, Азію та Латинську Америку, але поки не поширюється на клієнтів з США.

Solana – дуже цікаве доповнення до зростальної пропозиції криптовалюти як для Skrill, так і Neteller, воно росте швидкими темпами, не тільки в ціні, але і в увазі розробників і різноманітності заснованих на ньому проєктів.

Ми впевнені, що завдяки високій продуктивності та підтримки екосистеми, багато хто з наших користувачів будуть в захваті від можливості купувати та продавати цю валюту, – прокоментував глава підрозділу криптовалют Skrill і Neteller Джордан Стоєв.

З початку року Solana і її нативний токен добилися вагомих результатів: якщо 2021 рік почався для SOL з $ 1,5, то після чергового зльоту біткоіна до поточних $ 54 400 ціна SOL піднялася до $ 161. Таким чином, з початку року вартість збільшилася більш ніж в 100 разів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *