21 Лютого 2022 в 21:32
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Цього року Shiba Inu можуть перевершити два токена-мема

Shiba Inu
Share this page to Telegram

Як ми знаємо, торік ціна криптовалюти Shiba Inu (SHIB) злетіла на понад 49,000,000%. З того часу розробники SHIB намагалися підвищити цінність екосистеми, запустивши децентралізовану біржу, невзаємозамінні токени (NFT), додаткові монети та блокчейн, який вже проходить бета-тестування.

За даними CoinGecko, на момент написання статті SHIB коштував $0,00002682. Для того, щоб досягти всього центу за токен, знадобиться памп на 33 000%, і це забезпечить астрономічну ринкову капіталізацію. Навіть порівняно скромне збільшення його ціни у 100 разів сформує ринкову капіталізацію в $1,67 трлн, що майже дорівнює вартості всього крипторинку в $1,81 трлн.

Так ось, дві альтернативні монети «собачої» тематики зі значно меншою вартістю могли б показати п’ятизначний відсотковий приріст, можливо, вже цього року.

Перший токен — Samoyedcoin (SAMO), запущений минулого року на блокчейні Solana, що набирає популярності. Цифровий актив SAMO виступає стартовим каналом для нових криптокористувачів у мережі Solana. Криптопроект Samoyedcoin встановив кінцеву кількість токенів (9,2 млрд), при цьому з моменту створення для підтримки вартості було проведено три спалювання токенів.

Говорячи про вартість, загальна ринкова капіталізація SAMO становить лише $74 млн. Навіть якщо цього року його ціна зросте у 100 разів, його ринкова капіталізація навряд чи увійде до топ-100 криптопроєктів.

Другий токен – премайнінговий MonaCoin (MONA), який існує з січня 2014 року і має децентралізовану модель з відкритим вихідним кодом. Як і Dogecoin, він був створений за допомогою хардфорку Litecoin. MONA надзвичайно популярна в Японії, оскільки логотип токена схожий на широко відомий у країні персонаж-кішку.

Технологія однорангових платежів є базовою функціональністю проєкту, відповідно MONA використовується для винагороди майнерів, що підтримують роботу мережі.

На момент написання статті MONA коштувала $0,02, забезпечуючи ринкову капіталізацію $66 млн. Враховуючи встановлення рекордного максимуму на рівні $16,61, перспективи можливого зростання досить серйозні.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар