Shiba Inu

Ціна Shiba Inu б’є рекорди. Капіталізація монети перевищила $28 млрд.

27 жовтня токен Shiba Inu оновив історичний максимум вартості на позначці $0,000059, його капіталізація досягла $28 млрд, за даними CoinGecko. Минулої доби ціна альткоїну зросла на 36%, за тиждень — на 105%

Shiba Inu

В результаті “мемний” токен обійшов за вартістю низку великих компаній, таких як японський автовиробник Nissan або південнокорейська технологічна компанія LG Electronics, ринкова оцінка яких становить $19,9 млрд і $19,88 млрд відповідно.

Ціна Shiba Inu почала підійматися в той час, як питання про лістинг токена отримало велику кількість голосів перед фінансовим звітом Robinhood за третій квартал. Петицію про лістинг альткоїну підписали понад 331 тис. осіб. На цей час рішення не ухвалено.

Токен Shiba Inu його творці називають “вбивцею Dogecoin”. На сайті проєкту сказано, що його основне завдання – перевершити по капіталізації улюблену криптовалюту Ілона Маска. Розробники Shiba Inu стверджують, що надихнулися прикладом Reddit-спільноти WallStreetBets, учасники якої зуміли «розігнати» вартість акцій GameStop, AMC та інших компаній.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *