30 Травня 2022 в 10:45
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ціна нового токена LUNA вже впала майже на 70%

Ціна нового токена Terra (LUNA) впала на 67% від початку роботи нової екосистеми Terra 28 травня. Вартість криптовалюти при запуску становила $18,87 і того ж дня опустилася до мінімуму на позначці $4,08, за даними CoinGecko. На 30 травня монета торгується близько $6, обсяг торгів становить $160 млн., пише РБК-Кріпто.

Нові токени LUNA лунають власникам старих монет Luna Classic (LUNC) та TerraUSD Classic (USTC), відповідно до плану гендиректора Terraform Labs До Квону з відродження системи Terra, обвал якої розпочався 8 травня. Стейблкоін UST втратив прив’язку до долара США, і алгоритм системи Terra почав прискорено випускати нові токени LUNA для забезпечення стабільності курсу UST, що підвищило емісію LUNA до 6,9 трлн. В результаті ціна на токен впала до $0,0001, хоча на початку квітня вона досягала $120.

Великі криптовалютні біржі, такі як Huobi, HitBTC, ByBit та інші оголосили про підтримку відновлення екосистеми та взяли участь у роздачі нових токенів.

Binance оголосила, що роздача LUNA розпочнеться на платформі 31 травня. Також біржа відкриє торги по парах LUNA/USDT та LUNA/BURST в «Інноваційній зоні», спеціальному розділі для волатильних та високоризикових активів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар