Прогноз Ethereum

Ціна Ethereum пішла за біткоіном. Сильна підтримка знаходиться на $ 1800.

У ефіріума був досить насичений тиждень, що почався з падіння до $ 2000 і продовжився зростанням до нових рекордних максимумів, близьких до $ 2600. У середині цього тижня ціна ведучого альткоіна поводилася досить впевнено, попри млявий рух ціни біткоіна.

Інші топові криптовалюти, такі як Litecoin і Uniswap, також домоглися помітного приросту, знову відродивши надію на початок сезону альткоінів.

Проте, після різкого зниження вартості біткоіна з $ 56 000 до $ 48 000 на даний час весь ринок криптовалюти знаходиться в падінні. На цьому тлі ціна ефіріума значно знизилася, встановивши підтримку в районі $ 2000.

На момент написання статті вартість ефіру коливалася на рівні $ 2 172 при яскраво вираженому ведмежому тренді. З огляду на сильне падіння біткоіна, можливі подальші втрати, хоча не можна не визнати, що ETH набагато стабільніший в ціновому плані.

Прогноз Etherum

Індикатор сходження розбіжності ковзаючих середніх (MACD) показує, що у продавців є перевага. Наприклад, недавно лінія MACD (синя) перетнула сигнальну лінію, підкреслюючи триваючий спад.

Індекс відносної сили (RSI) на чотиригодинному графіку підтверджує стійкий ведмежий вплив. Це говорить про те, що найближчим часом будуть досліджені більш низькі рівні цін.

Втрата позиції на 200-й простій середній (SMA) може ще більше нашкодити бикам. Підтримка на рівні $-2000 не здається досить сильною, щоб утримати ефіріум від подальшого падіння. Сильна підтримка відзначається на рівні $ 1800, але якщо спадний рух продовжиться, ETH має всі шанси впасти до $ 1600.

Денні рівні Ethereum

  • Спотова ставка: $ 2 225
  • Тренд: ведмежий
  • Волатильність: висока
  • Підтримка: $ 2 200 і $ 2 000
  • Опір: 100 SMA і $ 2 400
Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *