Ethereum

Ціна Ethereum перевищила $ 4 тис.

Вартість найбільшого за капіталізацією альткоіну піднялася на 7% на тлі нового максимуму біткоіна вище $ 66 тис.

20 жовтня курс Ethereum на криптобіржі Binance перевищив $ 4 тис. вперше з початку вересня. Альткоін різко виріс в ціні, тоді як біткоін оновив історичний максимум вартості на позначці в $ 66,6 тис. Капіталізація ефіру перевищила $ 476 млрд при добових обсягах торгів в $ 18 млрд, за даними CoinGecko.

Остання хвиля зростання вартості біткоіна стартувала після того, як 19 жовтня в США почав торгуватися перший біржовий фонд (ETF), заснований на біткоін-ф’ючерсах Чиказької товарної біржі (CME Group). Bitcoin Strategy ETF від компанії ProShares представлений під тікером BITO на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE).

На початку серпня в мережі Ethereum вийшло оновлення London, яке повністю змінило механізм нарахування комісій за транзакції. Частина комісій, яку раніше отримували майнери як винагороду, тепер спалюється.

Спалювання – це знищення частини токенів для зменшення їх числа у зверненні. Цей метод застосовується для боротьби з інфляцією і підвищення вартості криптовалюти. Всі операції по спалюванню монет записуються в блокчейн як транзакція, так що будь-хто може перевірити, що монети були знищені.

З 5 серпня було спалено 581 тис. ETH на суму $ 2,3 млрд, за даними ultrasound.money. Середня швидкість спалювання на цей час становить 5,3 ETH у хвилину вартістю $ 21,2 тис.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.