20 Липня 2021 в 19:56
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ціна Ethereum опускалася до $ 1,7 тис. Вперше за чотири тижні.

Ethereum
Share this page to Telegram

За минулі сім днів найбільший за капіталізацією альткоін подешевшав на 14%.
Вартість Ethereum на криптобіржі Binance в моменті опускалася до позначки $ 1,7 тис. вперше з 22 червня. На 15:45 альткоін торгувався на рівні $ 1,75 тис., а його капіталізація становила $ 205 млрд, за даними CoinGecko. За минулий тиждень альткоін подешевшав на 14%.

Падіння котирувань цифрової монети сталося після того, як ціна біткоіна впала нижче психологічної позначки в $ 30 тис. Зараз вартість головної криптовалюти становить $ 29,7 тис.

Остання хвиля зниження біткоіна почалася після того, як 14 липня китайська провінція Аньхой ввела повну заборону на майнінг. До поточного моменту біля 90% майнінг-компаній в Китаї припинили роботу. У червні чотири китайські провінції заборонили видобуток криптовалют, а банкам і іншим фінансовим організаціям КНР наказали не брати участь в операціях, пов’язаних з цифровими активами.

4 серпня в мережі Ethereum відбудеться оновлення London в рамках переходу криптовалюти на протокол 2.0. Це рішення дозволить масштабувати оригінальний блокчейн і зробити його більш зручним для користувачів. Основна особливість Ethereum 2.0 полягає в переході мережі на консенсус Proof-of-Stake (PoS), яка не передбачає майнінгу. Зараз альткоін, як і біткоін, працює на консенсусі Proof-of-Work.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар