Ціна біткоіна

Ціна біткоіна впала на 50% за місяць

Вартість першої криптовалюти падала нижче $ 32 тис. Вона продовжує знижуватися на тлі негативних новин з Китаю.
У неділю ціна біткоіна падала до $ 31,6 тис. За минулу добу перша криптовалюта подешевшала на 17%. З історичного максимуму в $ 64,8 тис., встановленого у квітні поточного року, криптовалюта подешевшала вдвічі. Капіталізація активу скоротилася до $ 614 млрд, за даними CoinGecko.

Остання хвиля зниження біткоіна почалася в минулу п’ятницю після того, як віцепрем’єр Державної ради КНР Лю Хе закликав посилити регулювання майнінгу і криптотрейдінгу в країні. У заяві не було вказівок на прийняття конкретних заходів.

Ціна біткоіна наближається до локального мінімуму в $ 30 тис., встановленому 19 травня. Тоді вартість криптовалюти за добу впала на третину після того, як Китай заборонив фінансовим компаніям надавати послуги, пов’язані з цифровими активами.

У вересні 2017 року Народний банк Китаю заборонив проводити первинні розміщення токенів (ICO) і пригрозив відкликанням ліцензій майданчикам, які це роблять. Зараз в країні криптовалюти прирівнюються до цифрових товарів, що забороняє використовувати їх як платіжний засіб.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.