Новини Bitcoin

Ціна біткоіна оновила двотижневий максимум

Вартість першої криптовалюти знову перевищила $ 58,9 тис. Актив відновлюється після того, як 25 квітня його курс в моменті впав нижче $ 47 тис.
У понеділок, 3 травня, курс біткоіна на криптобіржі Binance оновив двотижневий максимум вище $ 58,9 тис. Упродовж минулої доби криптовалюта подорожчала на 5%. Її ціна зростає з 25 квітня, коли вона в моменті впала до $ 46,9 тис.

Сьогодні курс Ethereum оновив історичний максимум на позначці в $ 3,2 тис. За останні 24 години найбільший за капіталізацією альткоін подорожчав на 11%. Його ринкова оцінка досягла $ 370 млрд.

Раніше японський розробник ігор, публічна компанія Nexon купила біткоіни на $ 100 млн. Водночас гонконзька технологічна компанія Meitu повідомила, що довела свої вкладення в криптовалюту до $ 100 млн.

В кінці березня Tesla Ілона Маска продала біткоіни на $ 272 млн, прибуток склав $ 101 млн. Фінансовий директор автовиробника Зак Кіркхорн підкреслив, що компанія вірить у цінність біткоіна в довгостроковій перспективі та має намір зберегти поточні активи в криптовалюті, а також продовжувати накопичувати монети, отримані в якості оплати за автомобілі.

Найбільшим власником біткоіна серед публічних компаній залишається MicroStrategy. За даними Bitcoin Treasuries, вона володіє 91,5 тис. BTC на загальну суму понад $ 5,3 млрд. У фінансовому звіті за перший квартал 2021 року компанія допустила продаж і покупку криптовалюти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *