Binance

Центробанк Нігерії змінює позицію по криптовалютах, Китай критикує торгівлю криптодеривативами

Глава Центробанку Нігерії розкрив плани з повернення вільного обороту цифрових в країні за умови прийняття правил регулювання, які захищають інвесторів. Регулятор пояснив, що заборонив банкам співпрацювати з біржами криптовалют через високу залученість громадян у цю тему, де працює багато шахрайських схем.

Заборона не позначилася на внутрішньому ринку Нігерії, де розвинені прямі p2p обміни, що займають друге місце у світі після США.

Оборот на р2р-майданчиках за квартал склав $ 99,1 млн, IV-му кварталі оборот взяв позначку $ 15,75 млн. Другому великому ринку Африки з обміну Bitcoin – Кенії, для досягнення таких же результатів знадобився рік.

Сильний вплив криптовалют в Нігерії обумовлено економічною кризою і проблемою доступу до готівки доларам, безготівковий їх потік повністю контролюється державою. Після свого рішення, Центробанк Нігерії потрапив під шквал критики з боку уряду і політичних партій.

Рупор Комуністичної Партії КНР Сіньхуа, випустила статтю з критикою маржинальної торгівлі ф’ючерсами на криптовалюті. Це вже третя публікація на цю тему, що свідчить про заклопотаність влади.

Матеріал виставляє ф’ючерси, як не забезпечений нічим актив, що перетворився в азартні ставки букмекерських контор, замість фінансового інструменту. Сторазове і вище плече, за свідченням Сіньхуа привернуло азартних людей, які мріють швидко збагатитися, але падіння розорило їхні рахунки.

У газеті робляться висновки про невипадковість недавнього обвалу ринку криптовалюти, маніпулювання котируваннями з боку бірж та наводяться реальні історії інвесторів, які втратили всі гроші на біржі Binance.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.