криптовалюти

Централізовані біржі криптовалют втратили трафік, але не Binance

Березень 2021-го року перервав чотиримісячний висхідний тренд відвідуваності централізованих біржових майданчиків з обміну криптовалют. За даними аналітиків The Block в перший місяць весни вебтрафік просів на 8,5%, попри оновлення максимумів Bitcoin.

Самим рекордним за кількістю відвідувань бірж криптовалют, залишається січень 2018 го року, на представленій вище гістограммі видно, як вона корелює з підйомами та спадами капіталізації цифрових активів.

Популярність направлення криптовалют

Той факт, що нові цінові рекорди Bitcoin і альткоінов не змогли вивести трафік на нові історичні максимуми, вказує на дві речі.

У 2018-му році цифрові активи були залежні тільки від роздрібних трейдерів, на зміну яким у 2020-му році прийшли інституційні клієнти, які купують криптовалюту поза біржами. Значна частина угод у 2021-му році «пішла» на децентралізовані майданчики через розвиток окремого напрямку DeFi-фінансів.

Серед трійки лідерів біржових торгів криптовалют тільки Binance не зазнала проблем з падінням відвідуваності. Трафік китайської біржі виріс в березні на 37%, згідно з даними similar.web.

Трафік бірж криптовалют

Американські майданчики Kraken і Coinbase втратили в березневій відвідуваності 30% і 17%. Можливо це падіння було пов’язано з сезоном податкової звітності. Податковий департамент США докладає величезних зусиль з пошуку неплатників, вилучаючи документацію по операціях з біржових майданчиків за допомогою судових рішень.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.