ЦБ РФ

ЦБ РФ візьме участь у конференції, присвяченій криптовалютам і кібербезпеки

Заступник глави Банку Росії Олексій Заботкін візьме участь в конференції Cyber ​​Polygon 2021, присвяченій питанням кібербезпеки й застосування цифрових валют.

У цьому заході також братимуть участь Метью Дилл, який обіймає посаду віцепрезидента Visa, і Марк Барнет, президент MasterCard, повідомляє ТАСС. Конференція відбудеться 9 липня в онлайн-режимі. Її організатором виступає компанія BI.ZONE, що входить в структуру СберБанку.

Біткоіну й іншим цифровим активам буде присвячена дискусія під назвою “Новий світ – нова валюта”. Метою обговорення стане оцінка перспектив і ризиків для глобальної фінансової системи, що входить в цифрову епоху.

Учасники дискусії не тільки проаналізують наслідки впровадження криптовалют, а й спробують сформувати механізм взаємодії між криптобізнесом і традиційними фінансовими установами, наприклад, банками.

У пресслужбі СберБанку підкреслили, що епохальною подією стала легалізація біткоіна в Сальвадорі. Багато країн також рухаються в бік визнання цифрових валют і розробляють законодавство. Компанії також цікавляться цифровими валютами, а деякі з них навіть задумаються випустити свої маркери.

Криптосфера зростає стрімкими темпами і ігнорувати її вже не можна. Крім цього, зростають масштаби кримінального застосування біткоіна і подібних йому монет.

Тому перед найбільшими учасниками ринку стоїть завдання забезпечити прозорість криптотранзакцій і безпеку людей, що вклалися в цифрові валюти, зазначили організатори Cyber ​​Polygon 2021.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *