Cтартап DeFi Notional Finance

Cтартап DeFi Notional Finance залучає $ 10 млн

У раунді фінансування брали участь Parafi Capital, 1Confirmation, Spartan Group та інші. Приплив капіталу буде використаний для наймання професіоналів в області фінансів і технологій і подальшого розширення команди, що розробляє протокол.

Notional – це децентралізований протокол на основі Ethereum для запозичення і кредитування за фіксованими ставками. Протокол запущений раніше в цьому році. Згідно з повідомленням, протокол має загальну заблоковану вартість (TVL) понад 17 мільйонів доларів і видав 9,5 мільйона доларів позик.

Команда, що стоїть за протоколом, нині працює над Notional v2 і заявила, що кошти будуть використані для продовження розробки наступної ітерації протоколу.

«Цей збір коштів допомагає нам сформувати правильну команду, щоб втілити це в життя і створити високоякісні продукти, що відповідають вимогам нової фінансової системи», – йдеться в оголошенні.

Серія A від компанії Notional – це останній із серії зборів коштів для крипто-стартапів, орієнтованих на кредитування в децентралізованому фінансовому просторі. До них відносяться Greenwood, Element Finance і Liquity, кожна з яких привернула раунди фінансування за останній місяць.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *