біткоін

CryptoQuant: «кити» наростили продажі біткоїнів

За даними компанії CryptoQuant, що займається аналітикою блокчейнів, великі власники збільшили продажі біткоїнів – основна притока BTC на біржі відбувається саме з гаманців «китів».

Більшість аналітиків сходиться на думці, що криптовалютний ринок продовжить зростати та «бичачий цикл» далекий від завершення. Проте останнім часом великі власники почали фіксувати частину прибутку.

«Більшість депозитів у біткоїнах на криптовалютні біржі приходить із гаманців “китів”. Якщо подивитися погодинну статистику, то 10 найбільших транзакцій становитимуть майже 90% притоку біткоїнів на біржу», – зазначив генеральний директор CryptoQuant Кі Йон Джу (Ki Young Ju).

Попри продаж біткоїнів «китами», загальна кількість BTC на гаманцях криптовалютних бірж продовжує знижуватися. Це говорить про те, що попит на першу криптовалюту перевищує пропозицію, а отже, тренд все ще «бичачий».

біткоін

Нещодавно аналітична компанія Chainalysis повідомила, що запаси біткоїнів на гаманцях з балансом понад 1 000 BTC значно збільшились – показник майже на 200 000 BTC перевищує значення на початку року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *