9 Березня 2022 в 21:33
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Crypto.com звернулася до користувачів із терміновою вимогою погасити свої крипто-кредити

BTC

Популярна крипто-платформа Crypto.com, яка, зокрема, спеціалізується на видачі крипто-кредитів, звернулася до своїх користувачів з терміновою вимогою повернути раніше отримані позики протягом тижня.

Зазначається, що таке радикальне рішення з боку керівництва Crypto.com було прийнято лише через місяць після того, як платформа BlockFi була оштрафована регулятором на $100 млн. За наявними даними, Комісія з цінних паперів та бірж США пояснила накладення штрафу на BlockFi через надання сервісом незареєстрованих кредитних товарів. Станом на сьогодні також відомо, що предметом розслідування SEC стали кредитні послуги, що надаються торговими біржами Gemini і Celsius.

На тлі вищевказаних фактів експерти встигли припустити, що прохання Crypto.com до своїх позичальників безсумнівно пов’язане з тиском регулюючих органів. Чи це так насправді, керівництво платформи не каже.

Крім того, аналітики, які проаналізували ситуацію навколо Crypto.com, з’ясували, що повідомлення з вимогою повернути борг протягом 7 днів надійшло не до всіх користувачів сервісу. Так, терміново повинні будуть погасити своє кредитне зобов’язання лише ті клієнти, які проживають у США, Великобританії та ще у 38 країнах. Ознайомившись із повним переліком держав, що потрапили під «санкції» Crypto.com, експерти лише підтвердили свої здогади, оскільки до списку включені громадяни тих країн, які ведуть суворий нагляд над діяльністю крипто-компаній.

У даному контексті варто зазначити, що електронні листи з вимогою погасити свій крипто-борг, прийшли не лише американцям та британцям, а й користувачам із європейських країн. Тут, однак, є певна відмінність. Так, якщо від клієнтів із США вимагають повернути кредит не пізніше 15 березня, то користувачам, наприклад, із Німеччини дозволили повернути позики трохи пізніше. Максимально допустиму дату погашення крипто-позички платформа Crypto.com вказала в листах, що надіслані клієнтам, у всіх європейських клієнтів дата різна, вона встановлювалася залежно від суми та забезпечення позики.

На завершення варто додати, що чомусь листи від Crypto.com з проханням повернути кредит у цифрових активах прийшли навіть тим громадянам, які його не отримували, і взагалі не є користувачами платформи.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар