Crocs

Crocs реєструє товарний знак для NFT

Компанія Crocs, Inc., що займається виробництвом взуття для відпочинку, 11 січня подала заявку на реєстрацію товарного знака, яка дозволить розширити її бренд у сфері NFT.

Незамінні токени Crocs «взуття, одяг, сумки, аксесуари та підвіски для прикраси» будуть покриті, як показують публічні документи. Те саме стосується і програмного забезпечення для відправки, отримання та торгівлі цими цифровими активами, а також інтернет-магазину для їх продажу, йдеться у додатку USPTO.

Подання заявки є переконливою ознакою того, що Crocs готується випустити NFT, сказав CoinDesk один відомий юрист із крипто-інтелектуальної власності. Його юрисконсульт WilmerHale подав заявку на підставі «наміру використовувати», що означає, що бренд має сумлінний намір використовувати його в комерційних цілях.

Crocs — чи не єдиний взуттєвий бренд, що переходить на цифрові пристрої, що носяться: в останні місяці Nike, Adidas і Under Armour зробили так, щоб взуття грало роль NFT. Їхні випуски принесли мільйони доларів доходу від споживачів, які прагнуть виставляти напоказ свої цифрові удари на таких платформах, як The Sandbox та Decentraland.

NFT можуть стати прибутковим новим бізнесом для публічно торгованих Crocs, які у 2021 році мали банер зі зростанням виторгу на 67% у річному обчисленні. Керівники говорили про цифровий фокус компанії у своєму звіті про прибутки та збитки від 11 січня, але не згадали про метавсесвіт.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.